Strona Główna                                               Powrót

SZARADY MATEMATYCZNE 2013

7.05.2013 roku dwunastu uczniów klas czwartych pisało konkurs SZARADY MATEMATYCZNE. Zwycięzcami zostali: Wiktoria Bayda z kl. 4a, Maria Królak z kl. 4a i Julia Ławniczak z kl. 4b uzyskując po tyle samo punktów.
Wyróżnienia otrzymali: Wiktor Kucharski, Amanda Smolińska, Amelia Ewiak z kl. 4a oraz Weronika Świderek z kl. 4b.

21.03.2013 r. 28 uczniów klas czwartych, piątych i szóstych pisało konkurs matematyczny - OLIMPUS.
Laureatami tego konkursu zostali: Dawid Pytliński i Wiktoria Bayda z kl. 4a. Wyróżnienia uzyskali:
Urszula Jędrzejak, Krzysztof Woźniak z kl. 5a, Grzegorz Olejnik z kl. 6a, Małgorzata Piwońska, Agata Miśko z kl. 6b, Aleksandra Kuncman z kl. 6c, Aleksandra Maślak z kl. 6a, Olga Mikulska z kl. 6c, Kacper Miętkiewicz, Klaudia Kukulska z kl. 6b, Maja Wańkowicz z kl. 6c, Adam Chwiłkowski z kl. 6a.

Strona Główna                                                                  Powrót